Kiljańczyk Development

Firma została założona w 2000 roku. Jej właścicielem jest Janusz Kiljańczyk - postać niezwykle zasłużona dla polskiej motoryzacji. Człowiek, który swoje sukcesy zawdzięcza swoim pasjom - motoryzacji, budowaniu i kolekcjonerstwu. To one, poparte wytrwałością w dążeniu do wyznaczonego celu, zaowocowały wieloma nagrodami i tysiącami zadowolonych Klientów. Po sukcesach w sporcie motorowym i  36 latach poświęconych budowaniu marki Renault w Polsce, przyszła kolej na budowanie.

Głównym kierunkiem działalności firmy Kiljańczyk Development Sp. z o.o. jest budowa obiektów i mieszkań na własnych działkach, obrót i zarządzanie nieruchomościami oraz najem i dzierżawa tego typu nieruchomości. Janusz Kiljańczyk razem z córką Magdaleną stworzyli rodzinną firmę.

Magdalena Kiljańczyk

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Prawo oraz Politechniki Warszawskiej na kierunku Biznes i Administracja. MBA to studia interdyscyplinarne, łączące wiele dziedzin nauki (socjologia, psychologia, prawo, etyka, ekonomia, rachunkowość, finanse, marketing). Są przeznaczone dla elity biznesu, dla ludzi, którzy chcą być liderami, osiągnąć spektakularny sukces zawodowy. 

Od 2004 roku pełni funkcję CEO w Kiljańczyk Development. Zarządza i koordynuje całym zespołem. Dzięki swojej skrupulatności, jak również zdobytemu doświadczeniu, jest najlepszym strategiem w firmie. Magdalena Kiljańczyk realizuje przedsięwzięcia deweloperskie, zachowując najwyższe standardy jakości i uczciwości w biznesie. zaszczepione przez ojca Janusza Kiljańczyka, założyciela Kiljańczyk Development.