O nas | Willa Ursynów
 • Cicha i spokojna lokalizacja

  na Zielonym Ursynowie

  slider_tlo3
 • Możliwość otrzymania

  dodatkowych metrów na poddaszu

  slider2_tlo2
 • Ogródek i kominek

  przynależny do każdego mieszkania

  slider_tlo3
 • Mieszkania bezczynszowe

  slider2_tlo
 • Szkoły, przedszkola

  oraz liczne punkty handlowo-usługowe w pobliżu

  slider_tlo3
 • MdM

  mieszkania dostępne w systemie MdM

  slider2_tlo2
 • Dobra komunikacja

  do centrum Warszawy

  slider3_tlo3


Willa Ursynów

Nowoczesne i komfortowe domki w pięknej lokalizacji


O nas

Firma powstała w roku 2000. Jej założycielem, właścicielem jest Janusz Kiljańczyk, człowiek instytucja, wielce zasłużony dla polskiej motoryzacji. Człowiek, który swoje sukcesy zawdzięcza, jak sam mówi, pasji - motoryzacji, budowaniu i kolekcjonerstwu. To one poparte wytrwałością w dążeniu do wyznaczonego celu zaowocowały wieloma nagrodami i tysiącami zadowolonych klientów. Po sukcesach w sporcie motorowym, 36 latach obsługi samochodów Renault, przyszła kolej na budowanie. Choć tak naprawdę to zarówno budowanie licznych obiektów i domów jak i kolekcjonowanie pięknych przedmiotów towarzyszą mu od początku dorosłego życia.

Głównym kierunkiem działalności firmy KILJAŃCZYK DEVELOPMENT Spółka z o.o. jest budowa obiektów i mieszkań na własnych działkach, obrót i zarządzanie nieruchomościami, najem i dzierżawa tego typu nieruchomości. Janusz Kiljańczyk razem z córką Magdaleną tworzą firmę rodziną.

Misją firmy, jako firmy usługowej jest jak najlepsza obsługa klientów, realizowanie ich potrzeb i spełnianie oczekiwań.

Doświadczenie Janusza Kiljańczyka, jego pełne zaangażowanie w realizację każdego przedsięwzięcia oraz skupianie wokół kompetentnych ludzi to dowód profesjonalizmu - gwarancja sukcesu i zadowolenia. Dlatego też jako logo firmy został przyjęty Jego podpis:

"Godłem wyróżniającym prowadzone przeze mnie przedsiębiorstwo jest mój podpis. Podpis ma wagę magiczną. Człowiek podpisuje tylko to, za co bierze się odpowiedzialność. Podpis pełni funkcję gwarancji."

Prezes Kiljańczyk na swoje nazwisko pracował ponad 30 lat. Jak sam mówi: "Osiągnięcie sukcesu to mozolna droga, pełna wielu wyrzeczeń, a także niespodzianek. Każdy dzień to zdobywanie klienta, to próba rozpoznania jego potrzeb, dopasowania oferty i właściwej obsługi. Wygrywa ten kto to najszybciej i najlepiej potrafi zrobić".

 

"Godłem wyróżniającym prowadzone przeze mnie przedsiębiorstwo jest mój podpis. Podpis ma wagę magiczną. Człowiek podpisuje tylko to, za co bierze się odpowiedzialność. Podpis pełni funkcję gwarancji."

Janusz Kiljańczyk

Założyciel

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta:


Na terenie inwestycji: ul. Kądziołeczki 71


godziny otwarcia biura

pn-pt - 10:00 - 18:00

sob - 10:00 - 14:00


Konrad Sobik

tel. 533 391 110

Paweł Idziejczak

tel. 533  381 110

Siedziba spółki:


ul. Zagójska 7

04-160 Warszawa

biuro@willaursynow.pl

tel. 537 514 859

 

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon kontaktowy

Treść wiadomości

 

 

 

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Willa Ursynów Sp. z o.o. Sp. K. w celach handlowych
* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, przesyłanej na wskazane przeze mnie adresy elektroniczne od administratora oraz podmiotów z nim współpracujących.
* wymagane pola