Lokalizacja | Willa Ursynów
 • Cicha i spokojna lokalizacja

  na Zielonym Ursynowie

  slider_tlo3
 • Możliwość otrzymania

  dodatkowych metrów na poddaszu

  slider2_tlo2
 • Ogródek i kominek

  przynależny do każdego mieszkania

  slider_tlo3
 • Mieszkania bezczynszowe

  slider2_tlo
 • Szkoły, przedszkola

  oraz liczne punkty handlowo-usługowe w pobliżu

  slider_tlo3
 • MdM

  mieszkania dostępne w systemie MdM

  slider2_tlo2
 • Dobra komunikacja

  do centrum Warszawy

  slider3_tlo3

Lokalizacja

N:   +52° 14' 41.6241"   E:   +21° 0' 7.0562"

Inwestycja zlokalizowana jest w ulubionej dzielnicy mieszkaniowej Warszawy na Ursynowie. Według danych statystycznych aż jedna trzecia mieszkańców gminy ma wykształcenie wyższe, a połowa – średnie. Osiedle Willa Ursynów znajduje się w północno-zachodniej części Ursynowa - Grabów.
Willa Ursynów od strony północnej sąsiaduje z rozległymi terenami rekreacyjnymi warszawskich wyścigów konnych, bezpośrednie sąsiedztwo Wyścigów Konnych gwarantuje mieszkańcom spokój i odizolowanie od zgiełku wielkomiejskiego. Aktywny wypoczynek zapewnia pobliski Las Kabacki, stadnina koni, czy oddalony o kilka kilometrów Powsin z Ogrodem Botanicznym oraz liczne trasy rowerowe.
Bliskość ulicy Puławskiej z miejską komunikacją autobusową zapewnia szybki i dogodny dojazd do centrum Warszawy i innych rejonów Warszawy, a wybudowana trasa S79 do lotniska i S2 do węzła autostradowego pozwala na bezpośrednie połączenie z siecią obwodnic Warszawy.
Osiedle Willa Ursynów jest położone z dala od miejskiego zgiełku, wśród zieleni, w otoczeniu niskiej zabudowy, jednak w lokalizacji zapewniającej swobodny dostęp do centrum miasta. Bliskość osiedla do nowoczesnych centrów biznesowych i handlowych zapewnia szybki dojazd do pracy i łatwy dostęp do pełnej palety usług.
Lokalizacja inwestycji jest bardzo atrakcyjna ze względu na występująca w sąsiedztwie tylko zabudowę jednorodzinną otoczoną pasmem zieleni, co sprawia, że okolica jest to bardzo spokojna.
Lokalizacja inwestycji zapewnia bardzo dobry dostęp do dobrze rozbudowanej infrastruktury.

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta:


Na terenie inwestycji: ul. Kądziołeczki 71


godziny otwarcia biura

pn-pt - 10:00 - 18:00

sob - 10:00 - 14:00


Konrad Sobik

tel. 533 391 110

Paweł Idziejczak

tel. 533  381 110

Siedziba spółki:


ul. Zagójska 7

04-160 Warszawa

biuro@willaursynow.pl

tel. 537 514 859

 

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon kontaktowy

Treść wiadomości

 

 

 

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Willa Ursynów Sp. z o.o. Sp. K. w celach handlowych
* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, przesyłanej na wskazane przeze mnie adresy elektroniczne od administratora oraz podmiotów z nim współpracujących.
* wymagane pola